-
| 88849076

پنجاه هزار واحد مسکونی در دست احداث/کمک خیرین برای ساخت مسکن مددجویان

3046185

دبیرستاد مسکن سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه ۵۰ هزار واحد مسکونی در دست احداث است، گفت: بزودی واگذاری تعدادی از این واحد ها آغاز می شود.

علی ربوبی  با اشاره به اقدامات سازمان در ارتباط با فرایند ساخت واحدهای مسکونی برای مددجویان تحت پوشش سازمان گفت: در این زمینه تفاهم نامه‌ای با دستگاه‌هایی مانند وزارت مسکن، بنیاد مسکن، سپاه و بسیج به امضا رسیده است.

وی تصریح کرد: یکی از سیاست‌های سازمان بهزیستی تأمین مسکن مناسب برای جامعه هدف است که در همین بخش تسهیلات خوبی را در اختیار جامعه هدف قرار می‌دهد.

دبیر ستاد مسکن سازمان بهزیستی کشور ادامه داد: هم اکنون تعداد قابل توجهی از واحدهای مسکونی در دست احداث است و بزودی در اختیار جامعه هدف بهزیستی قرار خواهد گرفت.

ربوبی در ارتباط با تعداد واحدهای مسکونی در دست احداث گفت: در این بخش بیش از ۵۰ هزار واحد در دستور کار قرار دارد ضمن اینکه بزودی این واحدها که در مناطق مختلف قرار دارند واگذار می‌شود.

وی افزود: بر اساس برنامه ریزی انجام شده بزودی مسکن‌های احداث شده در طرح مسکن مهر نیز در اختیار افراد ثبت نام شده قرار خواهد گرفت.

دبیر ستاد مسکن بهزیستی کشور تصریح کرد: در فرایند ساخت مسکن بخشی را بهزیستی بخشی را خیرین و بخشی توسط مددجو تأمین می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیماری ام اس چیست؟

بیماری ام اس یا مولتیپل اسکلروز یک بیماری خودایمنی است که در آن سیستم ایمنی بدن شروع به آسیب رساندن به لایه ای محافظ به نام میلین می کند و این کار باعث می شود انتقال پیام توسط این اعصاب مختل شده و مغز قدرت کنترلی خود بر بدن را از دست دهد.

فلسفه وجودی

ما برآنیم تا با بالا بردن دانش افراد در مورد بیماری ام اس و مبتلایان آن، و با جمع آوری حمایت های مادی و معنوی دست به کاری بزرگ زده و اقدام به ساخت مجتمع جامع درمان، بازتوانی و خدمات ویژه بیماری ام اس نمائیم.

ارتباط با ما

آدرس: تهران، خیابان مطهری، روبروی سرافراز، پلاک 318، طبقه دوم
تلفن: 88849076
فکس: 88832484
ایمیل: baranyas@yasco.org
کلیه حقوق سایت متعلق به باران یاس میباشد. -