-
| 88849076

طرح همیاری ماهانه

طرح همیاری ماهانه شامل کارکنان سازمان ها و شرکت هایی میباشد که به صورت جمعی قصد اهدای کمک های نقدی برای درمان بیماران ام اس را دارند. به این منظور، با درخواست سازمان ها جهت ارتقاء دانش جمعی در زمینه بیماری ام اس، سمینارهای تخصصی در سازمان مربوطه برگزار شده و در مرحله بعد، اطلاعات افرادی که قصد شرکت در این فعالیت انسان دوستانه را دارند جمع آوری می شود. کمک های داوطلبانه افراد به صورت ماهیانه توسط سازمان مربوطه دریافت و به حساب موسسه واریز خواهد شد.

این کمک ها هیچ محدودیتی از لحاظ مقدار نداشته و میتواند از کمترین تا بیشتری مبالغ را دربرگیرد.

در صورتی که مایل به برگزاری همایش و سمینار تخصصی در سازمان خود می باشید میتوانید با موسسه باران یاس کبود تماس حاصل نموده و یا اطلاعات سازمان خود را برای ما ارسال فرمائید تا از طرف موسسه با شما تماس گرفته شود.

برای تکمیل فرم طرح همیاری ماهانه بر روی لینک زیر کلیک کنید.

همیاری ماهانه

بیماری ام اس چیست؟

بیماری ام اس یا مولتیپل اسکلروز یک بیماری خودایمنی است که در آن سیستم ایمنی بدن شروع به آسیب رساندن به لایه ای محافظ به نام میلین می کند و این کار باعث می شود انتقال پیام توسط این اعصاب مختل شده و مغز قدرت کنترلی خود بر بدن را از دست دهد.

فلسفه وجودی

ما برآنیم تا با بالا بردن دانش افراد در مورد بیماری ام اس و مبتلایان آن، و با جمع آوری حمایت های مادی و معنوی دست به کاری بزرگ زده و اقدام به ساخت مجتمع جامع درمان، بازتوانی و خدمات ویژه بیماری ام اس نمائیم.

ارتباط با ما

آدرس: تهران، خیابان مطهری، روبروی سرافراز، پلاک 318، طبقه دوم
تلفن: 88849076
فکس: 88832484
ایمیل: baranyas@yasco.org
کلیه حقوق سایت متعلق به باران یاس میباشد. -